TINKLALAIDĖS | ANT NATOS

Jau daugiau nei metus savo veiklą vykdantis projektas „MusicLab“ startuoja su nauju konceptu – tinklalaidžių „ANT NATOS“ ciklu, kuris, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, muzikos verslo edukacijos misiją perteikia audio turiniu. Jaunieji muzikantai nuo šiol turės galimybę ne tik skaityti, tačiau ir klausyti „MusicLab“ transliuojamo turinio, kurį papildys Lietuvos muzikos industrijos veikėjų įvairovė.

Bene didžiausias diskusijas už sceninės uždangos kelianti rolė – muzikiniame pasaulyje besisukantis muzikos atlikėjų vadybininkas. Pokalbio metu kartu su pašnekove Emilija Aneta Kazlauskaite nuėmėme paslaptingąjį šios profesijos šydą bei plačiai aptarėme ne tik „muzikos vadybininko“ sąvoką, bet ir jo veiklos ypatybes.

Antrame tinklalaidžių ciklo „ANT NATOS“ epizode svečiuojasi grupės „jautì“ vokalistas, dainų kūrėjas, aktorius Džiugas Širvys. Kartu su pašnekovu keliavome per jo vaikystės atgarsius, kūrybą muzikos industrijoje, nuotykius, nutikusius keliaujant į koncertus su „jautì“ komanda. Pokalbio metu Džiugas paaiškino kodėl grupė „jautì“ neturi vadybininko bei pamini jauniesiems muzikos kūrėjams ir ne tik aktualią sąvoką – „vadybininkus šlykštukus“.

Pirmojo epizodo svečias – vienas iš muzikinės agentūros „8 Days A Week“ įkūrėjų Martynas Butkevičius. Į Lietuvą iš užsienio atlikėjus pasirodymams atgabenantis muzikos industrijos atstovas akį patraukia ne tik unikalių muzikantų pasirodymais, bet ir Lukiškių kalėjimo į kūrybinę erdvę pavertimu. Laimėjus laikinąją kalėjimo komplekso nuomą, agentūra kuria naują Lukiškių versiją ir patalpas paverčia naujomis kūrybinėmis erdvėmis, menu pulsuojančia aplinka bei koncertų traukos židiniu.